Ви є тут

Правила користування сайтом

1. Загальні умови.

Перед тим, як переглядати та користуватися сайтом https://www.acropolis-case.com/, уважно ознайомтесь з Правилами користування сайтом. Якщо ви не погоджуєтесь з даними правилами та умовами не використовуйте сайт https://www.acropolis-case.com/. Правила користування сайтом https://www.acropolis-case.com/ (в подальшому - Сайт) можуть бути змінені адміністрацією Сайту в будь-який час без попереднього інформування.

2. Використання Cайту.

Ви можете переглядати матеріали Сайту. Вся інформація носить ознайомчий характер. Завантажувати потрібну вам інформацію дозволяється лише для особистого некомерційного використання, зберігаючи при цьому інформацію про авторські права, відомості про право власності, які відображені в матеріалах Сайту та їхніх копіях. Забороняється поширювати та торгувати зміненими матеріалами без нашої письмової згоди. Адміністрація Сайту не несе відповідальність за вміст зовнішніх ресурсів, посилання на які розміщені на Сайті.

3. Відмова від відповідальності.

Адміністрація Сайту не несе відповідальність за точність і правильність матеріалів, зазначених на цьому Сайті. Зображення та характеристики Товарів на Сайті мають ознайомчий характер та можуть відрізнятися від фактичних. Адміністрація залишає за собою право в односторонньому порядку і в будь-який час вносити зміни в усі матеріали сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-який збиток або збитки, які виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
Будь – які посилання на інші сайти з нашого Сайту мають ознайомчий характер. Адміністрація Сайту не несе відповідальність  за будь-які збитки або втрати, які можуть бути понесені в результаті переходу на сайти, посилання на які знаходяться на цьому Сайті.

4. Політика конфіденційності.

Інформація, надана Вами, може використовуватися адміністрацією Сайту для збереження, обробки та використання в комерційній діяльності. Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних при відвідуванні Сайту. Цей перелік не є вичерпним і узгоджується адміністрацією.
На сайті використовуються cookies (куки - невеликі фрагменти даних, які веб-сайт передає на ваш жорсткий диск для зберігання на вашому комп`ютері, планшеті, смартфоні), щоб відрізнити Вас від інших користувачів, які заходять на наш сайт. Це допомагає покращити наш сервіс відповідно до ваших потреб та зробити наше спілкування зручнішим. Якщо ви не погоджуєтесь на використання нами файлів cookie на Веб-сайті, вимкніть їх, дотримуючись вказівок вашого браузера.