Ви є тут

Новини

17.09.2020
Принт - мисливець і рибак

Компанія «Акрополіс» пропонує якісні футболки для чоловіків на короткий та довгий рукав класичної довжини. Для літньої спеки купують футболки з коротким рукавом, в прохолодну погоду – пропонуємо чоловічу футболку з довгими рукавами.

Всі чоловічі футболки Acropolis пошиті з натурального гіпоалергенного матеріалу – 100% бавовни. Вона добре пропускає повітря в середину та вбирає в себе зайву вологу. Восени – лонгслів (футболка з довгим рукавом) не випускає тепло.

30.04.2020
Тришарові медичні маски Акрополіс

Життя не стоїть на місці. Кожен день привносить щось своє: одного разу - це радість і позитив, іншого – неочікувані виклики і сум. Але ми, як і все живе на планеті Земля, адаптуємось і продовжуємо жити та працювати над суспільним благом. Стараємось зробити побут та відпочинок людей якомога комфортнішим.

28.12.2019

Компанія Акрополіс запустила у продаж рукавицю для зимової ловлі риби Acropolis ЧРЗ. Особливістю цієї рукавиці є те, що вона універсальна, тому користуватись нею буде зручно і правші, і шульзі. У комплекті з рукавицею йде також гумова платформа на еластичній стрічці. Ця платформа кріпиться до ноги та полегшує зняття рукавиці.

22.11.2019

Компанія Acropolis оновила моделі бахілів для мисливців та рибаків БМ-1 та БМ-2. Ми змінили тип кріплення, щоб забезпечити повний комфорт при ходьбі у високому снігу.

28.10.2019
Acropolis in the list of 50 Ukrainian companies, recommended for investing

ПВТП «АКРОПОЛІС» за результатами своєї діяльності увійшло до 50 українських приватних компаній, які в 2019 році стали найбільш привабливими для зовнішніх інвестицій в ренкінгу спільного спецпроекту інвестиційної медіа-платформи Investory News, юридичної компанії Dictum та консалтингової фірми «Група Фінансових Рішень».

14.06.2019

Acropolis презентує новинку - сорочки для мисливців та рибалок. Сорочки представлені у 6 розмірах та трьох кольорових рішеннях: 2 картаті та 1 однотонна. Мають захист від комах.

11.04.2019
ФЗ-3а - футляр для гладкоствольної зброї в розібраному вигляді

Повністю жорсткий футляр на фанерній основі для гладкоствольної зброї оснащений ручкою для зручного транспортування. Жорсткі перегородки всередині футляру формують відділення для ствола, прикладу, набору для чищення, ременя та дрібних аксесуарів. Для надійної фіксації елементів зброї в комплект додаються подушки. Ручки футляру з м’якою накладкою додатково прошиті та укріплені хольнітенами. Краї матеріалу зміцнені та захищені обметувальним швом. Пакувальні чохли в комплекті для ствола та прикладу. Футляр додатково закривається двома ременями з металевими пряжками.

15.03.2019
Jawina про нашу участь на виставці IWA OutdoorClassics 2019

Німецький ньюсмейкер Jawina, який спеціалізується на мисливській тематиці, написав статтю про участь “Акрополіса” на IWA 2019.

Журналістам дуже сподобалась наша лінійка товарів з хутром бобра, а найбільше їх вразив комбінезон!

13.03.2019
Участь у міжнародних виставках

Цього року компанія "Акрополіс" вкотре презентувала свої товари на виставках IWA OutdoorClassics та ActiveExpo. Дякуємо усім, хто відвідав наші стенди та цікавився продукцією, а особливо друзям та партнерам.

До зустрічі наступного року!

24.01.2019
"Акрополіс" спонсор чемпіонату  світу з ловлі карпа 2019

Чемпіонат світу з ловлі карпа 2019 пройде на цей раз в ПАР. Компанія Акрополіс виступить спонсором української збірної.